Dzisiaj jest 19 Kwietnia 2015, Niedziela, imieniny obchodzą:
Ogłoszenie, dodano: 18 kwietnia 2013

Oferta pracy

FIRMA „KLUPŚ’ MEBLE DZIECIĘCE 63-800 Gostyń, ul. Poznańska 168 B, tel. (65) 572 02 43, fax (65) 572 32 35 Firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent Głównego Księgowego

Zadania:
- dekretacja i księgowanie dokumentów
- uzgadnianie sald kont analitycznych i syntetycznych
- prowadzenie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
- sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT)
- czynny udział w przygotowywaniu i sporządzaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w księgowości w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg handlowych
- znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT oraz rachunkowości
- umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Rewizor GT) oraz pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność, skrupulatność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność w pracy
- mile widziane: wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość rozwoju

Oferty prosimy przesyłać e-mailem: ksiegowosc@klups.pl, faxem: 65 572 32 35
lub składać osobiście w dziale kadr: Gostyń, ul.Poznańska 168 B

Czytaj również

Komentarze (0)

Drogi Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu Gostyń24.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.